خدمات پست اکسپرس از ایران به سایر کشورها

گروه تجاری پترو هرمز این توانایی را دارد تا به جز ۳ کشور امریکا ؛ چین و امارات متحده عربی مرسولات شما را به صورت درب به درب از مبدا ایران به کلیه کشورهای سرتاسر جهان ارسال نماید و درب ادرس مورد نظر شما تحویل دهد . در این سرویس سعی شده است تا زمان تحویل مرسولات حداکثر به ۵ روز کاری کاهش پیدا کند تا با کمترین هزینه بیشترین کیفیت را دارا باشید .گروه تجاری پترو هرمز با دارا بودن بستر حمل و نقل قدرتمند در سرتاسر جهان و دارا بودن دفاتر فیزیکی فعال در چین ؛ امریکا ؛ امارات  یکی از بهترین خدمات حمل اکسپرس به صورت درب به درب را به کلیه ایرانیان عزیز ارائه میکندشما میتوانید برای ارسال و دریافت مرسولات و رزور بار با دفاتر پترو هرمز در ایران تماس حاصل فرمایید تا هر چه سریعتر اقدامات لازم انجام گیرد

خدمات پستی بین ایران و امریکا

یکی از جذاب ترین خدمات گروه تجاری پترو هرمز خدمات ارسال مرسولات پستی  ( مدارک ، مرسولات شخصی ؛ تجاری )  بین ایران و امریکا میباشد . با شرایط کنونی و وجود تحریم و محدودیتهای بسیار برای انتقال کالاها از کشورمان به آمریکا و یا از آن کشور به ایران ، گروه تجاری پترو هرمز با ارائه راهکارهای مناسب ، می تواند نسبت به جابجایی مرسولات کلیه ایرانیان به / از آن منطقه اقدام نماید.

گروه تجاری پترو هرمز به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات حمل و نقل مرسولات پستی بین ایران و امریکا مفتخر است خدمات   درب به درب Door to Door   را با بازه زمانی بین ۷ الی ۱۰ روز کاری بین ایران  امریکا ارائه کند.

در این سرویس سعی بر ان شده تا ارائه قیمت  مناسب و دارا بودن سرعت بالا در تحویل همواره لحاظ گردد تا به کلیه مشترکین این سرویس خدمات بسیار با کیفیتی ارائه گردد .

در زیر به برخی نکات که باید قبل از استفاده از سرویس پستی بین ایران و امریکا اطلاع داشته باشید ذکر شده است :

·         “سرویس پست پترو هرمز بین ایران و امریکا” سرویس درب به درب می باشد ( دریافت از محل و تحویل به آدرس مقصد در هر نقطه ای از امریکا) و محمولات از این طریق ظرف مدت ۷ تا ۱۰ روز کاری به آدرس محل در سرتاسر دنیا تحویل خواهند شد.

·         واردات کالا بصورت پسکرایه از این طریق امکان پذیر است.

·         از آنجا که این سرویس ، سرویس تحویل به آدرس مقصد و تحویل به شخص گیرنده می باشد ، آدرس گیرنده می بایست بطور کامل و دقیق با ذکر شماره ساختمان یا مکان مربوطه ، نام یا شماره خیابان ، Zip Code و … درج گردد.

·         نشانی های P. O. BOX قابل تحویل نمی باشند.

·         درج نام گیرنده ( نام شخص یا نام بخش تحویل گیرنده در سازمانی خاص ) الزامی می باشد.

·         درج شماره تماس گیرنده ضروری است.

·         در صورتیکه بسته های ارسالی حاوی نمونه کالا و یا هدایا ( Non-Document / Sample ) باشند ، درج نام و نوع کالا ضروری است.

·         در روزهای تعطیل و زمانهایی خارج از ساعات اداری ، تحویل بسته ها ممکن نمی باشد. تحویل بسته ها بعد از تعطیلات و در ساعات اداری صورت خواهند پذیرفت.

·         رهگیری بسته ها از طریق اینترنت و سایت گروه تجاری پترو هرمز در بارنامه ای که به فرستنده تحویل می شود ، امکان پذیر است.

·         در صورت update نبودن اطلاعات مربوط به بسته ها در سایت گروه تجاری پترو هرمز، بخش خارجی گروه تجاری پترو هرمز و بخش پشتیبانی مستقر در دفتر تهران ، آخرین وضعیت بسته ها را به اطلاع خواهند رساند.

برای استفاده از این سرویس و رزور بار میتوانید با دفاتر پترو هرمز در ایران تماس حاصل فرمایید

خدمات پستی بین ایران و امارات

یکی از جذاب ترین خدمات گروه تجاری پترو هرمز خدمات ارسال مرسولات پستی  ( مدارک ، مرسولات شخصی ؛ تجاری )  بین ایران و امارات میباشد . سرویس فوق سرویس درب به درب میباشد و شما میتوانید کلیه مرسولات خود را در کمتر از ۲ روز کاری بین ایران امارات متحده جابجا نمایید  . سعی بر ان شده تا در این سرویس ارائه قیمت  مناسب و دارا بودن سرعت بالا در تحویل همواره لحاظ گردد

سرویس فوق سرویس درب به درب Door to Door میباشد و گروه تجاریپترو هرمز سعی بر ان دارد تا کلیه مرسولات مشتریان را در کمترین زمان ممکن در کمتر از ۱ الی ۲ روز کاری به مقاصد مورد نظر مشتریان در امریکا و یا ایران تحویل دهد

برای استفاده از این سرویس و رزور بار میتوانید با دفاتر پترو هرمز در ایران تماس حاصل فرمایید

خدمات پستی بین ایران و چین

گروه تجاری پترو هرمز توانایی دارد تا کلیه مرسولات پستی از قبلیل  ( مدارک ، مرسولات شخصی ؛ تجاری ) را به مقصد کشور چین با بیشترین سرعت ممکن از درب منزل  یا شرکت شما جمع اوری کند و به مقصد مورد نظر شما در چین تحویل دهد

سرویس فوق سرویس درب به درب Door to Door میباشد و گروه تجاری پترو هرمز سعی بر ان دارد تا کلیه مرسولات مشتریان را در کمترین زمان ممکن در کمتر از ۳ الی ۵ روز کاری به مقاصد مورد نظر مشتریان در چین تحویل دهد

برای استفاده از این سرویس و رزور بار میتوانید با دفاتر پترو هرمز در ایران تماس حاصل فرمایید

جهت استعلام پست خارجی فرم زیر راتکمیل نمایید

فرم استعلام پست سفارشی

  • مشخصات کالا

  • مبدا

  • مقصد

  • مشخصات درخواست کنده استعلام